Kozmodermo Diamond Sponsorluk

Kozmodermo.com'da 4 tip sponsorluk projesi bulunmaktadır. Bu sponsorluk çalışmalarının ayrıntılarına ulaşmak için aşağıdaki linkler tıklayabilir. Ayrıntılı bilgi için info@kozmodermo.com a e-mail atabilirsiniz

Kozmodermo Bronz Sponsorluk
Kozmodermo Silver Sponsorluk
Kozmodermo Gold Sponsorluk
Kozmodermo Diamond Sponsorluk

1. Kozmodermo Yarışma Çalışması
İçerik: Firmanın belirleyeceği markalardan 3 tanesi ile; ayrı birer yarışma düzenlenir.
Bütçe:  3 X 3 000 TL + KDV
Her yarışma sonrasında 1.000 - 1500 TL değerinde sponsor firma ürünü, kazanan yarışmacılara gönderilecektir.

2.Kozmodermo Slide Show Çalışması
İçerik: Firmanın belirleyeceği 3 konu ile; 2’şer ay boyunca, ardı ardına yayınlanacak, x3 adet “Slide Show” hazırlanır. Bu slide show’ dan, konuya uygun firma ürününü tanıtıcı bir sayfaya link verilir ve aynı sayfa altına yine bu konu ile ilgili tek sorulu bir anket yerleştirilir. Anketi cevaplayanlardan, her 10. kişiye, ücretsiz orijinal ürün gönderimi vaat edilir.
Bütçe:  3 X 2 500 TL + KDV

3.Kozmodermo Aylık Bülten Çalışması
İçerik: Firmanın istediği ürünlerin sponsorluğu ile, aylık bültenler; 5 000 civarındaki üyemize, her ay başında “ mailchimp.com “ aracılığı ile gönderilir. Aynı 6 ay boyunca, firma tarafından seçilen bir konu ve ürününün tanıtımına, yine her sayfada orta alt bölümde yer alan “ Popüler Konular “ da yer verilir.
Bütçe: 6 X 1 500 TL + KDV

4. Kozmodermo Sayfa Sponsorluk Çalışması
İçerik: Yine firma isteği doğrultusunda, 6 ay boyunca firma markalarından birinin sponsorluğu ile; sitenin rating i yüksek olan hit sayfalarına ( saç, saç bakımı, cilt bakımı veya diğer ilgili sayfalara ) firma ürünleri yerleştirilir.
Bütçe 6 X 1 500 TL + KDV

5."Kozmodermo Diamond Sponsorluk" Toplam Bütçe
Yarışma Sponsorluk Bütçesi:  3 X 3 000 TL + KDV  9 000 TL + KDV
Slide Show + Anket Sponsorluk Bütçesi: ( 3 X 2 500 TL + KDV ) 7 500 TL + KDV
Mailing Sponsorluk Bütçesi: ( 6 X 1 500 TL + KDV ) 9 000 TL + KDV
Sayfa Sponsorluk Bütçesi: ( 6 X 1 500 TL + KDV ) 9 000 TL + KDV
Toplam: 34. 500 TL + KDV

6. 6 Aylık"Kozmodermo Diamond Sponsorluk"Avantaj ve ve Extraları

  • 6 ay boyunca, Kozmodermo.com içinde, “Diamond Sponsor” dışında ( Google reklamları dahil ) hiçbir firma veya kurumun tanıtım ve sponsorluğu uygulanmaz.
  • Sitenin 4000’i aşan her sayfasında, en üstteki banner alanına “Diamond Sponsor” un bannerı yerleştirilip, firmanın isteğine göre bu bölgeye link verilir.
  • Yine Dr. Şafak Metekoğlu tarafından kurulan ve 20.000 ziyaret / ay oranında rating alan, cilthastaliklari.com’da, firmaya istenilen bölgede, yine 6 ay boyunca “banner alanı” verilir.

Geri Dön