Kozmodermo Bronz Sponsorluk

Kozmodermo.com'da 4 tip sponsorluk projesi bulunmaktadır. Bu sponsorluk çalışmalarının ayrıntılarına ulaşmak için aşağıdaki linkler tıklayabilir. Ayrıntılı bilgi için info@kozmodermo.com a e-mail atabilirsiniz

Kozmodermo Bronz Sponsorluk
Kozmodermo Silver Sponsorluk
Kozmodermo Gold Sponsorluk
Kozmodermo Diamond Sponsorluk

Sponsor firmanın, aşağıdaki çalışmalardan sadece birine müdahil olması, “Kozmodermo Bronz Sponsor” olabilmesi için yeterlidir.

1.Kozmodermo Slide Show Çalışması
İçerik: Firmanın belirleyeceği bir konu ve ürün ile; 2 ay boyunca yayınlanacak, bir “Slide Show” hazırlanır. Bu slide show’ dan, konuya uygun firma ürününü tanıtıcı bir sayfaya link verilir ve aynı sayfa altına yine bu konu ile ilgili tek sorulu bir anket yerleştirilir. Anketi cevaplayanlardan, her 10. kişiye, ücretsiz orijinal ürün gönderimi vaat edilir.
Bütçe: 2 500 TL + KDV

2. Kozmodermo Aylık Bülten Çalışması
İçerik: Firmanın istediği ürünlerin sponsorluğu ile, aylık bülten; 5 000 civarındaki üyemize, “ mailchimp.com “ aracılığı ile gönderilir. Aynı ay boyunca, firma tarafından seçilen bir konu ve ürününün tanıtımına, yine her sayfada orta alt bölümde yer alan “ Popüler Konular “ da yer verilir.
Bütçe: 1 500 TL + KDV

3.Kozmodermo Sayfa Sponsorluk Çalışması
İçerik: Yine firma isteği doğrultusunda, 1 ay boyunca firma markalarından birinin sponsorluğu ile; sitenin rating i yüksek olan hit sayfalarına ( saç, saç bakımı, cilt bakımı veya diğer ilgili sayfalara ) firma ürünleri yerleştirilir.
Bütçe: 1 500 TL + KDV

Geri Dön