Kozmodermo 2013 Ocak Bülteni

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Bebek Cildine En Uygun Kozmetikler
Bebek cildinin bakımı oldukça hassas bir konudur. Yaşamın ilk aylarında bağışıklık sistemi henüz  yeni geliştiğinden, derinin hafif temizleyiciler ile yıkanması ve deriye  uygulanacak losyonların çok az miktarda kullanılması doğru olur.
Detaylar için tıklayınız.

Tırnak Mantarını Tanır mısınız?
Ayak tırnaklarında mantar görülme sıklığı yaş ile artar ve çocuklarda nadirdir. Tırnak mantarına genellikle "Trichophyton rubrum", "Trichophyton interdigitale" gibi dermatofit türleri neden olurken; Candida türü ve ya bazı diğer küf mantarları da tırnakta enfeksiyon yapabilir.
Detaylar için tıklayınız.

Gebelerde Cilt Sorunları
Gebelikte bir takım hormonal değişiklikler sonucu, cilt çatlaklarından deri koyulaşmasına bir çok deri bulgusu görülebilir. Bir çok hamile bayanda ciltte kaşıntı gözlenebilir. Bu kaşıntı özellikle 3. aydan sonra karın ve göğüslerde artar. Derideki gerginliğe bağlı olduğu düşünülmektedir.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön