Kozmodermo 2012 Aralık Bülteni
"Kozmodermo Bültenleri" nin  2012 Sponsorlarına
Teşekkürler!


Kozmodermo.com Bu Kış Çok İddialı! 
Aylık bültenlerine devam ederken, promosyon, yarışma, hediye ve anketlerle, eğiten ve eğlendiren en geniş kozmetik platformu olacak. 
Kozmodermo' dan sevgilerle...

Homeopatik Uygulamalar Konusunda
Homeopati, 18. yüzyıl sonlarına doğru, Alman fizikçi ve tıp doktoru Dr. Samuel Hahneman tarafından ortaya atılan ve “Benzerler Kanunu ve Maddenin Sonsuzluğu” gibi, Kuantum Fiziği temellerine dayandığı ileri sürülen, bir alternatif tıbbi tanı ve tedavi yöntemleri topluluğudur.
Detaylar için tıklayınız.


Ölü Deniz’in Güzellik Mucizesi

Batı dillerinde Lut Gölü, Ölü Deniz ( Dead Sea ) olarak adlandırılır. Bu gölün bir özelliği, Akdeniz'in yüzeyinden yaklaşık 400 metre daha alçakta olması, ayrıca gölün en derin yerinin de 400 metre olmasıdır.
Detaylar için tıklayınız.

Erkeklerde Saç dökülmesi
Kellik, tıpta " Androgenetik Alopesi " olarak adlandırılır. Alopesi, saçların kaybı ile sonuçlanabilen saç incelmesidir. Androgen denen erkek hormonu ve genetik faktörler dökülmeyi etkilemekle birlikte, bu tip dökülmenin nedeni tam olarak bilinmemektedir.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön