Kozmodermo 2012 Kasım Bülteni

"Kozmodermo 2012 Kasım Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen "Seranem Şampuan" a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com Bu Kış Çok İddialı! 
Aylık bültenlerine devam ederken, promosyon, yarışma, hediye ve anketlerle, eğiten ve eğlendiren en geniş kozmetik platformu olacak. 
Kozmodermo' dan sevgilerle...

Sonbahara Öykünen Doğal Bir Makyaj Uygulaması
Yüzümüzü sertçe kavuran mevsim rüzgarları, yanar döner sonbahar tonları ile birleşti ve içimize o tanıdık hüzün ve terkedilmişlik duygusunu ekip geçti yeniden. Bu hüznü inkar edip, zıt renkler kullanarak mevsime meydan okuyabileceğiniz gibi; siz de Kozmodermo.com ile, yılın trendi pastel pembe- turuncularla sonbahar balosunun içine dalabilirsiniz. 
Detaylar için tıklayınız.

Yine Yeniden Dökülen Saçlar
Saç dökülmesi, bir çok kişide problem olan bir şikayettir. Problemin saç dökülmesinde bir artış mı, yoksa saçlarda seyrelme veya kelleşme mi olduğu muhakkak belirlenmelidir.
Detaylar için tıklayınız.

Siyah Noktalar
Sivilce (akne vulgaris); siyah noktalar, minik yağ kistleri, küçük kızarıklıklar, iltihaplı şişlikler ile seyreden bir hastalıktır. Siyah noktalar ise iltihap belirtisi göstermeyen sivilce formudur.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön