Kozmodermo 2012 Ekim Bülteni

"Kozmodermo 2012 Ekim Ayı Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Cosmed Leke Karşıtı Kremi'ne teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com Bu Bahar Çok İddialı! 
Aylık bültenlerine devam ederken, promosyon, yarışma, hediye ve anketlerle, eğiten ve eğlendiren en geniş kozmetik platformu olacak. 
Kozmodermo' dan sevgilerle.

Yaz sonunda koyulaşan cilt lekeleri 7 adımda nasıl tedavi edilir?
Güneş yavaş yavaş yerini serin rüzgarlara bırakıyor. Cildimizi yenilemenin, lekelerden ve sivilce izlerinden kurtulmanın tam zamanı... Kaliteli dermokozmetik ürünlerle, düzenli bir kullanım sonrasında, siz de pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz.
Detaylar için tıklayınız.

Stres ve Cildiniz
Aynen heyecanlanınca artan kalp çarpıntılarımız, sinirlenince nükseden gastrit krizlerimiz veya öfkelendiğimizde tavana vuran hipertansif ataklarımız gibi, cildimiz de stresten ciddi bir şekilde etkilenen organların içinde yer almaktadır.
Detaylar için tıklayınız

Kadınlarda Sık Rastlanan Problem: Vajinal Mantar
Vajinal mantar enfeksiyonları; doğurganlık çağındaki kadınlarda en sık görülen enfeksiyondur. Tedavi edilmelerine rağmen, tekrarlama riskleri çok yüksektir. Aslen genital bir enfeksiyon olsa da, bir çok kişi için hijyen, kozmetik ve cinsellikle problemler de oluşturabilmektedir.
Detaylar için tıklayınız.

Kozmetikler ve Saç Dökülmesi
Acaba son kullandığınız şampuan mı, saçlarınızı zayıflattı... O ünlü markanın bakım kremi saçlarınızı döküyor olabilir mi? Bu bölümde hem saç dökülmesine veya zayıflamasına sebep olabilen yani zararlı kozmetiklerri irdeleyeceğiz.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz.
Ana Sayfa: www.kozmodermo.com
Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön