Kozmodermo 2012 Eylül Bülteni

"Kozmodermo 2012 Eylül Ayı Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Ceradolin Şampuan'a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalarını ilk siz haber alacaksınız. 
Kozmodermo' dan sevgilerle...


Güncel Antioksidanlar
Sivilce, sedef, atopik egzema gibi cilt hastalıklarında, beslenmenin yeri ve önemi halen tartışmalıdır; ancak özellikle selenyum,vitaminler ve de beta karotenden zengin besinler, serbest radikallere karşı savaşarak, kollajen ve elastin yapıları korumakta, epidermisin olumsuz faktörlerden etkilenerek yaşlanmasını yavaşlatmaktadırlar.
Detaylar için tıklayınız.

Alternatif Tedavi Yöntemi: Akupunktur
Bedende derinin hemen altından geçen on dört ayrı enerji kanalı ve bu kanallar üzerinde bulunan direnç noktalarının ilintili bulunduğu organlar arasındaki ilişkileri temel alan bir tedavi yöntemidir. Batı tıbbının bilimsel ilkeleri ile tam olarak açıklanamasa da, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından, bazı durumlarda faydalı olduğu doğrulanmaktadır.
Detaylar için tıklayınız.

Dolgu Maddesi Uygulamaları
Dolgu maddelerinin kullanımı, giderek popüler bir hal almaktadır, çünkü çok basit olan bu işlem ile, hastalar sivilce izlerini ve kırışıklıklarını tedavi ettirebilmekte ve işlem sonrasında hemen günlük yaşamlarına devam edebilmektedirler. 
Detaylar için tıklayınız.

Sağlıklı Bir Şampuan Nasıl Olmalıdır ?
İnsanoğlunun belki de en sık kullandığı kozmetiklerin başında gelir saç kozmetikleri... Pekiyi bunlar gerçekten saçlarımızı canlandırır mı? Besleyici olanları var mıdır? Dökülen alanlarda yeniden saç çıkarabilir mi?
Detaylar için tıklayınız.Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz.
Ana Sayfa: www.kozmodermo.com
Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön