Kozmodermo 2012 Ağustos Bülteni

"Kozmodermo 2012 Ağustos Ayı Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Driclor Antiperspirant Roll on'a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalarını ilk siz haber alacaksınız. 
Kozmodermo' dan sevgilerle...

Aşırı Terleme ve Zararları
İşte beklenen bunaltıcı sıcaklar nihayet kapımızda... Güneş ışınları tüm yoğunluğu ile, sadece yeryüzünü ısıtmakla kalmıyor, bizleri de sıkı bir şekilde terletiyor. Evet... Aşırı terleme, tıbben bilinen adı ile "hiperhidroz"; yaz aylarında birçok insanın önemli bir sorunu. Hal böyle iken, "Driclor Terleme Önleyici Roll- on" Sponsorluğu' nda aşırı terlemenin yarattığı cilt hastalıklarına bir göz atalım isterseniz...
Detaylar için tıklayınız.

Kozmetiğin Vazgeçilmez Tedavisi: Botox
Botox yüzdeki kırışıklıkların ve çizgilerin tedavisinde oldukça başarılı bir tedavi yöntemidir.Botox tedavisine en iyi cevap veren kırışıklıklıklar alın, göz etrafı ve kaşların arasındaki kırışıklıklardır.
Detaylar için tıklayınız

Yağlı Cilt Bakımı
Yağlı deriye sahip kişiler, cilt yaşlanması daha geç olduğundan aslında avantajlıdırlar. Ancak her güzel şeyin bir bedeli olduğunu unutmamalıyız. Yağlı ciltte de; siyah nokta oluşumu, parlayan burunlar, sivilce gelişimi diğerlerinden biraz fazla olabilir. Ancak bunları uygun bir cilt bakımı ile engellemek mümkündür.
Detaylar için tıklayınız.

Karboksiterapi ile Estetik Uygulamalar
Karboksiterapi ile derinin altına karbondioksit gazı enjekte edilerek yağ kitlelerinin yakımı arttırılırken, deri için oldukça yararlı olan kalojen üretimi de artmaktadır. Bu şekilde, 15- 60 dakika arası süren bir seansla tedaviyi uygulayanların daha güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olması sağlanıyor.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz.
Ana Sayfa: www.kozmodermo.com
Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön