Kozmodermo 2012 Temmuz Bülteni

"Kozmodermo 2012 Temmuz Ayı Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen
Ceradolin Yağ Bazlı Losyon
'a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Havuz Suları ve Cildimiz
Dayanılmaz sıcak bir hafta sonu... Şehrin sıcağından kaçıp içine dalınabilecek "kristal mavisi" bir havuz.... Çok cazip değil mi? Ancak havuz kaynaklı hastalıklara yakalanmak da var sonunda. O zaman, havuza girerken dikkat etmemiz gerekenlere bir göz atalım isterseniz...
Detaylar için tıklayınız.

Son Dönemlerin Popüler Ürünü: Argan Yağı
Argan Yağı, sadece Fas Morocco'da yetişen ve UNESCO tarafından koruma altına alınan Argan (Argania Spinosa) ağacının meyvesinden elde edilir. Bu ağaç özellikle sıcak ve kuru iklimde, kireçli toprakta yetişir.
Detaylar için tıklayınız.

Kozmetik ve Erkek 
İlkel toplumlarda, hayvanlarda da olduğu gibi, güzel görünmek için vücudunda bir takım değişiklikler yapan ya da vücuduna süslemeler takan, kadından çok erkektir. Avustralya' da, geçmiş zamanlarda, bedeni süslemenin erkeklerin tekelinde olduğu bilinmektedir. 
Detaylar için tıklayınız.

Siz de Pişik Olursanız...
Terin asidik etkisi ile sık sık pişik oluşumu gözlenir. Öncelikle, pişiğin yalnızca bir hijyen problemi olmadığını vurgulamak gerekir. İntertriginöz bölgelerde (derinin birbirine sürtünen yüzeylerinin bulunduğu sahalarda) cilt yapısı oldukça hassasdır.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön