Kozmodermo 2012 Mayıs Bülteni

"Kozmodermo 2012 Mayıs Ayı Bülteni" sponsorluğunu üstlenen Cosmed'e teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com Bu Bahar Çok İddialı! 
Aylık bültenlerine devam ederken, promosyon, yarışma, hediye ve anketlerle, eğiten ve eğlendiren en geniş kozmetik platformu olacak. 
Kozmodermo' dan sevgilerle.

Tüy Azaltıcı Ürünler Hakkında 
Eğer bacaklarınızdaki kılları hergün temizlemek, yüzünüzdeki tüyleri her hafta almak sizi zorluyorsa, tüy azaltıcı ürünler hakkındaki bu yazıyı muhakkak okumalısınız. Tüyleri azaltmak amacı ile kozmetik ve eczane raflarında tüketicinin kullanımına sunulan ürünler, tüy gelişimini yavaşlatarak, iki epilasyon seansı arasındaki süreyi uzatırlar. 
Detaylar için tıklayınız.

Baharda Başlayan Bir Cilt Sorunu: Güneş Alerjisi
Güneş alerjisi, güneş ışığı ile tetiklenen deri hastalıklarının genel tanımlamasıdır. Özellikle güneş gören alanlarda kırmızı, kaşıntılı bir döküntü şeklinde görülür, şiddetli durumlarda kurdeşen şeklinde döküntü ve su toplamaları görülebilir.
Detaylar için tıklayınız.

Hassas Bir Cildiniz mi Var? İşte Size Kozmodermo Önerileri...
Hassas deri ince dokuludur; soğuk ve sıcağa karşı çabuk yanıt verir, dolayısı ile rüzgar ve güneş yanıklarına eğilimlidir. 
Detaylar için tıklayınız

Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler
Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön