Kozmodermo Nisan 2012 Bülteni

"Kozmodermo 2012 Nisan Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen İPEG Polinikliği'ne teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Göz Kapağı Estetiği Hakkında.. 
Bazen genetik sebeplerle, genellikle de yılların etkisiyle üst göz kapaklarındaki deri, sıkılığını yitirerek gevşer ve yer çekiminin de etkisiyle sarkma meydana gelir. Bu deformasyon kişiyi yorgun, yaşlı ve üzgün bir ifadeyle yaşamaya mahkum eder. 
Detaylar için tıklayınız.

Sıkça Rastlanan Bir Cilt Sorunu: Vitiligo
Vitiligo deriyi boyayan maddenin (pigment ) kaybı nedeniyle, cildin beyazlaşması ile seyreden bir hastalıktır. Vitiligo vücudun herhangi bir yerini tutabilir. Genellikle vücudun her iki yanı da tutulur.
Detaylar için tıklayınız.

Güneşten Koruyucu Ürünler Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Her yaşta güneşten korunmak güneş ışınlarının erken ve geç dönem zararlı etkilerini engeller. Güneşten koruyucuların kullanımı güneşten korunmanın en önemli parçalarından biridir ve diğer güneşten koruma önlemleri ile bir arada uygulanmalıdır.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön