Kozmodermo 2012 Mart Bülteni

"Kozmodermo 2012 Mart Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Sebamed'e teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Ergenlik:
Yeni Bir Vücut, Yeni Bir Cilt...
Herbirimize er veya geç uğrayan, kimimizde tatlı anılar, kimimizde bol gözyaşı, kimimizde çaresizlik hissi bırakan o unutulmaz dönem: Ergenlik... Tüm bu duygusal değişimlerin yanında, bir de vücuduna yabancılaşır ki ergen, belki de içindeki fırtınaların en büyük sebebi budur.
Detaylar için tıklayınız.

Plastik Cerrahi Konusunda...
Plastik Cerrahi, çeşitli sebeplerle oluşan doku eksikliklerinin ya da kas- iskelet sistemini ilgilendirebilen vücut şekil bozukluklarının düzeltilmesi ile uğraşan, bu konuda özelleşmiş tıbbi branştır. Tam ismi “ Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ” dir. 
Detaylar için tıklayınız.

Cilt Sarkmalarını Engellemek Mümkün mü?
Cilt sarkmaları oluştuktan sonra, bunların en etkin şekilde tedavisi, cerrahi yolla olabilmektedir. Dolayısıyla bunlar oluşmadan evvel bir takım hususlara dikkat edersek, uzun yıllar boyu genç ve dinamik görünerek, yaşıtlarımızı kendimize imrendirmemiz oldukça mümkün :))
Detaylar için tıklayınız.

Akik... Opal... Kuars... Takılardan Cildimize Geçen Enerji...
Takılarımız: Biz kadınları güzelleştirir, renklendirir, kıyafetimizi tamamlar, kimi zaman da allerji yapar, saçımıza takılır, giysilerimizi yırtarlar. Yıllardır, taşıdığımız takı taşları ile ilgili hikayeler duymaktayız. Mavi nazarı uzaklaştırır, kırmızı tutkuyu arttırır, yeşil sakinleştirir vb.
Detaylara için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön