Kozmodermo 2012 Şubat Bülteni

" Kozmodermo 2012 Şubat Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Sebamed'e teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com Bu Kış Çok İddialı! 
Aylık bültenlerine devam ederken, promosyon, yarışma, hediye ve anketlerle, eğiten ve eğlendiren en geniş kozmetik platformu olacak. 
Kozmodermo' dan sevgilerle...

Bazı Besinler Cilt Sağlığımızı Bozabilir mi?
Beslenme şeklimiz ile cildimizin gerginliği, nem oranı arasında direkt bir ilişki var mıdır? Bazı besinler sivilce oluşumunu tetikler mi? Hangi tip gıdaların antiaging etkisi vardır?
Detaylar için tıklayınız.

Dövmelerden Kurtulmanın Tam Zamanı!
Güneşe pek nadiren maruz kaldığımız bu iç karartıcı kış günlerini bir şekilde değerlendirmek gerek değil mi? Cilt lekelerinin tedavisi amacı ile, epilasyon amacı ile veya konu başlığımızda belirttiğimiz üzere dövmelerinizden kurtulmak amacı ile; tüm lazer tedavileri için, şu 3 aylık kış dönemini kaçırmamanızı öneririz.


Detaylar için tıklayınız.

Nasırlar, gerçekten acı veren bir kozmetik problem...
Devamlı sürtünme ve basınç, genellikle nasırın asıl nedenidir. Tekrarlayan travmaya karşı, cilt kendisini su toplayarak korumaya çalışır. Bunun sonucunda, derinin yüzey hücreleri artarak deriyi kalınlaştırır.
Detaylar için tıklayınız.

Çorap Seçerken
Yaşamımız boyunca, genelde ayaklarımızın bakımını ihmal ettiğimiz gibi, kullandığımız çorap ve ayakkabıları da sadece görsel özelliklerine bakarak seçeriz. Halbuki bunlar, ayak ve bacaklarımızın sağlığında önemli rol oynarlar.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön