Kozmodermo 2011 Kasım Bülteni

"Kozmodermo 2011 Kasım Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen " Regenoil "e teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalarını ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Yara İzlerinin Tedavisi
Yara izlerinin tedavisi için günümüzde bir çok teknik mevcuttur: CO2 lazer ve Derma K, Fraksiyonel lazer, Peeling yöntemleri, Hyaluronik Asit enjeksiyonu... Ancak, pigmentasyon sorunları nedeniyle, esmer- koyu renk tenli kişilerde, CO2 lazer ve peeling yöntemleri önerilmemektedir!
Detaylar için tıklayınız. 

Cildiniz Çatlak Oluşumuna Müsait mi?
Cilt çatlaklarının oluşumunu arttıran faktörler nelerdir? Bir çok sağlık problemi ve hastalıkta olduğu gibi, “ cildin çatlaması “ nı da tek bir nedene bağlamamız mümkün değildir. Kozmodermo.com, sizde de cilt çatlağı oluşma riskini hesaplayabilmeniz amacı ile, tüm bu nedenleri bir araya topladı.
Detaylar için tıklayınız.

Fitoterapi Hakkında...
Fitoterapi, son dönemlerde yeniden popüler olan, çeşitli bitkilerle yapılan tedavi yöntemine verilen addır. Bu kelime; anlamı tedavi, bakım veya iyileşme olan "therapeia" denen Yunanca sözcük ile Latince köklü "phyto( bitki )" anlamlı sözcüklerin birleşiminden oluşur.
Detaylar için tıklayınız.

Metroseksüel mi? Maço mu? Son Nokta...
2000’ li yılların başlarında, tüm dünyada oldukça popüler olan erkeklerde ‘ metroseksüel – maço ‘ tarzında kaba sınıflamalar, son yıllarda güncelliğini yitirmekte ve günümüzün ‘ erkeği ‘ ni tanımlamakta oldukça yetersiz kalmaktadır.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön