Kozmodermo 2011 Ekim Bülteni

"Kozmodermo 2011 Ekim Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen "Annagaspi" ye teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalarını ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Kozmetikte Yeni Bir Trend: Bitkisel Plasenta
Son günlerin trendy kozmetik içerik maddelerinden: Plasenta: Anne karnında bebekleri besleyen, " eş " denilen organın latince tanımlaması. Gerçekten cilde faydalı mıdır? Gençlik verir mi? Tüm kozmetik sorularınızın cevabı kozmodermo.com' da...
Detaylar için tıklayınız.

Yine Cilt Lekeleri... Yine Tedavi Zamanı...
Güneşin bronzlaştırıcı ve şifa verici etkilerinden yine bolca yararlandığımız sıcak yaz günleri geride kaldı. Maalesef ki bu keyifli güneş dolu günler, bazılarımızda yeni cilt lekeleri bıraktı gitti.
Detaylar için tıklayınız.

Mevsim Geçişlerinde Saç Dökülmesi
Sonbahar geldi. Mevsim değişikliği  ile birlikte, yazın güneş, deniz ve havuzun yıprattığı saçlarımız yoğun bir şekilde dökülmeye başlar. 
Detaylar için tıklayınız.

Deodorant mı, Parfüm mü, Antiperspirant mı?
Parfüm, deodorant, roll on, antiperspirant ürün kullanımı, ülkemizde çok yaygın değildir, kullananların da, bir çoğu bu ürünleri yanlış kullanmaktadır. 
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön