Kozmodermo 2011 Eylül Bülteni

"Kozmodermo 2011 Eylül Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen 'cilthastaliklari.com'a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalarını ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Ayak Bakımı Zamanı...
Ayaklar maalesef, vücudumuzda o kadar önemli bir işleve sahipken, bakımları da en ihmal edilen uzuvlarımızdır. Halbuki atasözümüzde de belirtilen “Akılsız başın cezasını ayaklar çeker.” saptaması hiçbirimize pek yabancı değildir.
Detaylar için tıklayınız.

Kriyoterapi ( Dondurma ) Tedavisi
Kriyoterapi, deri yüzeyindeki bir takım anormal oluşumları dondurarak tedavi etme yöntemidir. Deriyi donduran bu maddelere " kriyojen " denilir. Sıvı nitrojen, doktorlar tarafından en sık kullanılan kriyojen maddedir. 20 yıl öncesine kadar, " karbondioksit karı " sık kullanılırdı.  
Detaylar için tıklayınız.

Şeker Bayramları' nda Dikkat!!!
Şeker, un ve yağ... Çağımızın en zararlı gıdaları... En zararlı olanlar, son 100 – 150 yıldır sanayileşme ile hayatımıza giren rafine ürünler tabii ki...  Doğal meyve, sebze şekeri, doğal tereyağı ve kepekli un ise daha sağlıklı olanları. 
Detaylar için tıklayınız.

Piercing Hakkında Ne Biliyorsunuz?
Piercing ( to pierce) , ingilizcede " delmek, deşmek " anlamına gelir. Günümüzde popüler anlamda; cilt, cilt altındaki yağ tabakası ya da kıkırdağın delinmesi ile vücuda takılan takı şeklinde açıklanabilir. Piercing yapımı için; 750'lik altın, platin, niyob, polytetrafluorethylen, titanyum ya da tıbbi çelik gibi maddeler kullanılır. Aksi halde alerji yapabilir.
Detaylar için tıklayınız. 


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön