Kozmodermo 2011 Temmuz Bülteni

"Kozmodermo 2011 Temmuz Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen DRICLOR' a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Antiperspirant Ürünlerin Avantaj ve Dezavantajları
"Antiperspirant", kelime anlamı ile, perspirasyonu yani terlemeyi önleyici anlamını taşımaktadır. Halk arasında, bu ürünlerin kullanılması ile terleme önlenince, zehirlenme vb. olumsuzluklar görülebileceği gibi yaygın inançlar olsa da; son zamanlarda, özellikle deodorantlarda bu tür maddelerin sıkça yer aldığı görülmektedir.
Detaylar için tıklayınız.

Yüzmek İyi de... Ne Zaman ve Nerede???
Günümüzde spor ve bedensel egzersizler, sağlıklı ve antiaging yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Yüzme sporu bunların içinde, hem yaş açısından geniş kitlelere hitap ettiğinden, hem de yaz aylarında çok masraf gerektirmediğinden, oldukça yaygın bir spordur.
Detaylar için tıklayınız.

Vücudumuzun Vazgeçilmez İlacı: Su
" Su Hayattır " söylemi sürekli kullanıldığından, bu gerçekliğin çoğu zaman farkına varamıyoruz. Aynen " SEVGİ " kelimelerinin sürekli kullanılması ile, duyguların körelmesi gibi. Su; tüm insanlık için olduğu kadar, birey olarak tek insan için de aynı derecede gerekli olan, yaşamın bazal kaynağıdır.
Detaylar için tıklayınız.

Dövme Hakkında Sağlıklı Bilgiler
Dövme, Türk Dil Kurumu' nca " Vücut derisi üzerine iğne vb. sivri bir araçla çizilmek ve içine renk veren maddeler konulmak yoluyla yapılan yazı veya resim " olarak açıklanmıştır.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön