Kozmodermo 2011 Haziran Bülteni

"Kozmodermo 2011 Haziran Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Yogatime Yoga Merkezi ' ne teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Artık "Yogatime" ile Yoga Zamanı...
Yoga, beden ve zihni bulunduğumuz ana davet eden, aynı zamanda çok katlı bir idrak ve felsefe üzerinden ilerleyen hareket ve akışlarla bedeni çalıştırarak, yavaş yavaş hayatımıza nüfuz eden binlerce yıllık bir disiplindir.
Detaylar için tıklayınız.

Pembe Maske Mucizesi, Pembe Bir Yalan mıdır?
Son zamanlarda, televizyon, radyo ve internet aracılığı ile sık sık karşımıza çıkan "Pembe Maske", gerçekten söylenildiği kadar etkin midir? Hangi kozmetik sorunlarda kullanılmaktadır? Zararlı yan etkileri var mıdır?
Detaylar için tıklayınız.

Yaz Aylarında Fondöten Kullanımı
Sıcak yaz ayları, makyaj uygulamaları için oldukça sorunlu dönemlerdir. Sıkça terlenen bu günlerde fondöten kullanırken oldukça seçici ve dikkatli olunmalıdır.
Detaylar için tıklayınız.

Mayo Seçimine Dikkat!
Günlük giysi seçimlerimizde uygulamamız gerektiği gibi, plajlarda da estetik görünmek istiyorsak ve de "Cindy Crawford " benzeri bir vücuda sahip değilsek, mayo satın alırken oldukça seçici davranmalıyız.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön