Kozmodermo 2011 Mayıs Bülteni

"Kozmodermo 2011 Mayıs Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Ceradolin Şampuan'a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Güneş Allerjisi Pusuda! Dikkat!
Sizin başınıza hiç gelmedi mi? Belki de bu konuda bilginiz yok. Öyleyse Kozmodermo ile bilgilenmeye ne dersiniz? Sorunları oluşmadan önlemek en akıllıcasıdır. Güneş allerjisi,...
Detaylar için tıklayınız. 

Her mevsimin hit kozmetik sorunu: " Yağlı ve Kepekli Saçlar "
Aşırı yağlanma engellenmezse, saçlarda dökülmeye yol açabilir. Ayrıca " Pitrosporium " denilen ve saçlı deride bulunan bir mantarın sayısının atmasına sebep olarak; saçlarda kepeklenme, seboreik egzema gibi durumların görülmesine yol açabilir.
Detaylar için tıklayınız

Kalça ve Bacak Estetiğinde Mezoterapi
Mezoterapi, çeşitli doğal ürünlerin, ilaçların ve vitaminlerin deri içine enjekte edilmesiyle yapılan bir tedavi yöntemidir. Günümüzde vücut yağının azaltılması ve vücut konturlarının düzeltilmesi amacı ile, cerrahi dışı bir yöntem olarak kullanılmaktadır.
Detaylar için tıklayınız.

Kalça ve Bacak Estetiğinde Cerrahi Yöntemler
Bacak ve / veya kalçalarda bazı insanlarda, doğuştan şekil bozukluğu olabilmekte ve de yoğun yapılan diyet ve sporla bile; bu bozukluklar düzeltilememektedir. Bu durumlarda " estetik cerrahi " devreye girmektedir.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön