Kozmodermo 2011 Nisan Bülteni

"Kozmodermo 2011 Nisan Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Cilthastaliklari.com " a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Ellerde Neden Egzema Gelişir?
El egzemaları toplumda oldukça yaygındır. Bir çok kişide bu durum kuruluk ile başlar, sonrasında kırmızı, üzeri kabuklu alanlar gelişir. Bir çok nedenle deride tahriş oluşabilir. Su ile aşırı temas, havanın kuruluğu...
Detaylar için tıklayınız.

Menopozda Cilt Problemleri
Menopoz, 1 kadının 12 ay ( 1 yıl ) boyunca, adet görmemesi sonrasında oluşan ve çeşitli vücut değişiklikleri ile tanımlanan bir süreçtir. Hayatımızda ne denli önemli olduğunu farkedemediğimiz östrojen hormonları, eksikliklerini hissettirmeye başlarlar.
Detaylar için tıklayınız.

Haydi Yüz Yogası Yapalım!
Yüz yogası, yüz ve boyundaki kasların genç, sağlam kalması ve uyumlu olarak çalışması için yapılan bir dizi alıştırma zinciridir. Yüzde yaşlanma belirtilerinin çoğu gerilim yani stres sonucu gelişir.
Detaylar için tıklayınız.

Şok Diyetler Sağlıklı mı?
İçinde bulunduğumuz bu bahar dönemi; çoğu kadın için, " fit " bir görünüm kazanmak yani vücudumuzu açıkta bırakan hafif kıyafetleri daha iyi taşıyabilmek amaçlı, " bir hazırlık dönemi " niteliği taşıyor. Maalesef ki, çeşitli medya ve yayın organları aracılığı ile, kulaktan kulağa, sağlıksız ve tehlikeli diyet programları sohbet aralarında hepimizin karşısına çıkabiliyor.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön