Kozmodermo 2011 Mart Bülteni

"Kozmodermo 2011 Mart Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen " Ceradolin Şampuan" teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Sigara ve Cilt
Sigara, direkt kan dolaşımına, dolayısıyla oradan cilt yapısının derinliklerine intikal eden 4000’in üzerinde toksik madde içermektedir. Bu toksinlerden nikotin, deri damarlarının en uçlarında vazokonstrüksiyon yani daralmaya yol açtığından, cilde gelen kan miktarının azalmasına sebep olur. 
Detaylar için tıklayınız.

Hassas  Cilt İçin Bahar Önerileri
Hassas cilt oldukça sık rastlanan  bir cilt tipidir.  Cilt tipiniz kuru, yağlı ve karma da olsa,  aynı zamanda hassas olabilir. Hassas cilt doğuştan gelen ailesel bir durumdur. Özellikle kadınlarda, hassas cilt, adet öncesi ve emosyonel stres sonrası çok etkilenir. 
Detaylar için tıklayınız.

Diş Hekiminden Diş Estetiği Üzerine Tavsiyeler
Diş hekimliğindeki estetik uygulamalar denilince akla konuşup ve gülme sırasındaki estetik kaygılar gelir. Diş estetiğinin en önemli faktörü olarak da, dişin rengi ve ne oranda beyaz olduğu gelir. 
Detaylar için tıklayınız.

Dermaroller nedir?
Dermaroller, üzerinde derinlikleri 0,2mm ile 2mm arasında  değişen, 192 adet mikro iğnenin bulunduğu kendi etrafında 360 derece dönebilen bir silindirden oluşan tek kullanımlık tıbbi bir alettir.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön