Kozmodermo 2011 Ocak Bülteni

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Büyüme Faktörü ( Growth Factor) Nedir?
Ağırlıkları 4000- 60 000 dalton arasında de­ğişen büyüme Growth ( Büyüme ) Faktörü, cildimizdeki bazı özel görevlerin gerçekleştirilebilmesi için kullanılan mesaj taşıyıcı maddelerdir. çok az miktarları bile hücresel aktiviteleri etkileyebilen proteinlerdir
Detaylar için tıklayınız.

Cilt Tipine Göre Cilt Bakımı...
Cilt bakımında, ilk dikkat edilmesi gereken nokta; cilt tipinin belirlenmesidir. Ancak bu şekilde, tenimiz ile uyumlu temizleyici ve nemlendirici kozmetikleri doğru seçebilir ve kendimize uygun bir cilt bakımı yapabiliriz.
Detaylar için tıklayınız.

Cilt Lekelerinizden En Hızlı ve Etkin Biçimde Nasıl Kurtulabilirsiniz?
Ne tip güneş koruyucular lekeleri azaltırken, yenilerinin oluşumunu engellerler? Öncelikle, cilt lekesi olanlar mutlaka bir dermatoloji uzmanına baş vurmalıdır.
Detaylar için tıklayınız.

Sık Yaşanan Bir Sorun Sivilce...
Genelde, akne tedavi edilmese de bir kaç yıll içinde kendiliğinden geriler. Ancak bu süre içinde, tedavisiz kalmak pek tercih edilmez. Çünkü bazı vakalarda bu süre sonunda oluşan leke - ton bozuklukları ve sivilce izleri bu kişiler için sorun teşkil edebilmektedir.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön