Kozmodermo 2010 Kasım Bülteni

"Kozmodermo 2010 Kasım Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Ceradolin Losyon' a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Kış Ayları: Lazer Epilasyon’ un Tam Zamanı...
Hamilelerde bebeğin organlarının oluştuğu ilk 3 ayda lazerepilasyon uygulamasından kaçınılmalıdır. Daha sonraki aylarda gebelik esnasında lazer epilasyon uygulanabilir, bilinen olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır.
Detaylar için tıklayınız.

Saç Boyaları Saçınızı Yıpratır mı?...
Genellikle saçlar beyazlaştığında boyama ihtiyacı duyulur. Saç boyaları yıkanmaya olan direncine göre sınıflandırılmıştır. 
Detaylar için tıklayınız.

“ Obez “ misiniz?
Dünya nüfusu kontrol edilemez bir şekilde artarken, insanlık çok yaygın bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır: Şişmanlık ( Obezite ). 
Detaylara için tıklayınız.

Ergenin Önemli Sorunu: Sivilce
Aknenin kontrolü uzun bir süreyi gerektirir. Bütün sivilce tedavileri sivilceden korunmayı sağlar. Çıkan sivilceler kendiliğinden iyileşirler. 
Detaylara için tıklayınız.

Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön