Kozmodermo Ekim 2010 Bülteni

"Kozmodermo Ekim 2010 Bülteni" sponsorluğunu üstlenen İPEG' e teşekkür ederiz.


Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında sontrendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalarını ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Kimyasal Peelingin Cilde Faydaları
Kimyasal Peeling, kimyasal özellikte tahrip edici bir madde kullanılarak, derinin katlarının planlı bir şekilde harap edilmesidir. Güneşin oluşturduğu cilt bozuklukları, sivilce izleri ve derinin yaşlanmasının giderilmesinde en sık kullanılan yöntemlerden biri, "kimyasal peeling" yöntemidir. 
Detaylar için tıklayınız.

Radyofrekans İle Cilt Gençleştirme
Radyofrekans (Thermage) Uygulaması patentli bir radyo dalgasını (RF) kullanır. Bu radyo dalgasının cildi sıkılaştırdığı ve cildi yumuşak bir şekilde toparlayarak kırışıklıkları ortadan kaldırdığı ve yüz hatlarını yenilediği klinik olarak kanıtlanmıştır.
Detaylar için tıklayınız.

Sonbaharda Dökülen Saçlar
Saç dökülmesi, bir çok kişide problem haline gelen bir şikayettir. Hele de sonbahar aylarında... Problemin saç dökülmesinde bir artış mı, yoksa saçlarda seyrelme veya kelleşme mi olduğu muhakkak belirlenmelidir.
Detaylar için tıklayınız.

Genital Siğiller ve Rahim Ağzı Kanseri
Kondiloma aküminata olarak da adlandırılan cinsel bölgedeki siğiller Human Papiloma Virüsün (HPV) yaptığı bir enfeksiyondur.HPV 16 ve 18 dış genital bölgede, makat bölgesinde ve rahim ağzında kanser gelişimine neden olabilir. Detaylar için tıklayınız.

Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön