Kozmodermo 2010 Eylül Bülteni

Kozmodermo Eylül 2010 Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen cilthastaliklari.com'a teşekkür eder.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında sontrendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Kuru cilt ve tedavisi ...
Yaz bitiyor, yakında havalar soğuyacak. yazın güneşin ve denizin etkisiyle kuruyan cildinizi, bu sonbahar kışaa hazırlayın.
Detaylar için tıklayınız.

Şampuanlar hakkında bilmediklerimiz...
Şampuanlar saç ve saç derisini temizlemek için kullanılan temizleyicilerdir. Bir çok şampuan deriyi oldukça iyi temizler. İçinde bulunan surfaktanların gücüne göre, yıkama sonrasında görülen etkileri değişir.
Detaylar için tıklayınız.

Topuk çatlaklarının ve tedavisi..
Topuk çatlakları en sık rastlanan ayak problemlerinden biridir. Genellikle çift taraflıdır. özellikle bayanlar için kozmetik olarak rahatsızlık verirken, bazen de ağrı problemine neden olurlar. Topuk çatlakları kolaylıkla mikroorganizmalara giriş kapısı oluşturur.
Detaylar için tıklayınız.

Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön