Kozmodermo 2010 Ağustos Bülteni

"Kozmodermo Ağustos 2010 Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Skincode' a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bütenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Bebek Cildine Dikkat!
Bebeklerin yumuşacık, ipeksi ciltleri çoğumuzu cezbeder. Ancak bu benzersiz ciltlerin bir o kadar da hassas, yani kolay incinir olduğuna dikkat çekmek gerekir.
Detaylar için tıklayınız.

Parfüm ve Deodorantlara Allerjiniz mi Var?
Günümüzde çeşitli ürünlerde kullanılan 5000' den fazla koku madesi vardır ve bir kozmetik üründe birden fazla koku kullanılabilmektedir. Toplumda koku allerjilerinin oranı % 1 - 2' dir.
Detaylar için tıklayınız.

Eyvah Yine Dudağım Uçukladı!
Herpes Simplex Virus, derinin her hangi bir yerinde su kabarcıkları ve yaralara neden olan bir virüstür. Bu yaralar genellikle ağız ve burun etrafında, cinsel bölgede ve kalçada oluşur.
Detaylar için tıklayınız.

Yazın Yıprattığı Cildimizin Bakımını İhmal Etmeyelim!
Yaz güneşi ile; sahillerde tenimizi ısıtırken, bir taraftan soğuk kış günleri için bol bol D Vitamini depoluyor, bir taraftan şezlonglarda uyuklayarak yoğun çalışma ritmlerinin acısını çıkarmaya çalışıyoruz.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön