Kozmodermo 2010 Temmuz Bülteni"Kozmodermo 2010 Temmuz Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Tresan'a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Sık rastlanan bir kozmetik problem: Kepekli Saçlar...
Kepeğin Latince adı 'pityriasis capitis'tir. Bu durum aslında seboreik egzemanın inflamatuar olmayan hafif bir formudur.Normalde insan derisi kendini yenilediğinden, deri yüzeyinde bulunan ölü hücreler altta oluşan yeni hücreler tarafından atılır.
Detaylar için tıklayınız.

Oje ve tırnak cilaları
İşte yine yaz geldi. İlkbahar ile beraber, şöyle bir silkelendik, kendimize geldik önce…Yaz dönemi ise artık yenilenme zamanı: Hafif giysiler, cicili bicili aksesuarlar, rahat hareket etme zamanı kısacası… Ancak her güzelliğin de bir bedeli var tabii ki.
Detaylar için tıklayınız.

Dikkat ciilt kanseri !
Bütün kanser türleri içinde, deri kanseri en sık görülenidir. Deri kanserinden korunmak için yapılması gereken güneşten korunmaktır. Güneşe aşırı maruz kalma ( bronzlaşma dahil olmak üzere, özellikle su toplaması ile seyreden ikinci derece güneş yanıkları ) deri kanserinin temel sebebidir.
Detaylar için tıklayınız.

Ayak bakımı ve güzel ayak yarışması
Ayaklar maalesef, vücudumuzda o kadar önemli bir işleve sahipken, bakımları da en ihmal edilen uzuvlarımızdır. Halbuki atasözümüzde de belirtilen “Akılsız başın cezasını ayaklar çeker.” saptaması hiç birimize pek yabancı değildir. Bu ihmalin sonuçları az veya çok başımıza gelmektedir:
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön