Kozmodermo 2010 Haziran Bülteni

"Kozmodermo 2010 Haziran Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen Dove' a teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Cilt Temizliği Nasıl Yapılmalıdır ?
Etkin bir cilt temizliği, cilt bakımının temelini oluşturur. Her kozmetik uygulamada vurguladığımız gibi, cilt temizliği yaparken decilt tipini mutlaka göz önünde bulundurmak gerekir.
Detaylar için tıklayınız.

Nemlendiriciler Konusunda Yeterince Bilgili misiniz?
Nemlendiriciler deriyi yumuşatır ve nemlendirirler. Derinin kuruluk oranına göre nemlendirici uygulama sıklığı da değişir. Aşırı kuru ciltler 3 - 4 saatte bir uygulama gerektirirken; normal ciltler için sadece geceleri kullanılan hafif bir nemlendirici yeterli olabilir.
Detaylar için tıklayınız.

Terleme Sorunu...
Cilt iyice temizlenip nemlendirildikten sonra, antiperspirant pomad ve deodorantların kullanımı, terleme sorunlarını etkin bir şekilde çözümlemektedir.
Detaylar için tıklayınız.

Şampuanlar Hakkında...
Şampuanlar saç ve saç derisini temizlemek için kullanılan temizleyicileridir.Uygun pH' lı şampuanların seçilmesi, saç bakımı açısından çok önem taşımaktadır.
Detaylar için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön