Kozmodermo 2010 Mart Bülteni

"Kozmodermo 2010 Mart Bülteni" Sponsorluğunu üstlenen KRKA' ya teşekkür ederiz.

Kozmodermo.com aylık bültenlerine devam ediyor. Bültenlerimiz sayesinde; hem kozmetik konularında son trendleri, hem de sitemizdeki promosyon ve hediye kampanyalardan ilk siz haber alacaksınız. Kozmodermo' dan sevgilerle...

Cilt Lekelerine Genel Bir Bakım...
Cilt lekeleri yaşamımızı tehdit etmemekle birlikte; bir takım kozmetik problemlere sebep olabilmekte hatta bazı kişilerin sosyal yaşamını da etkileyen psikolojik sorunlara yol açabilmektedir.
Detaylar için tıklayınız.

Sivilce İzlerinin Tedavisi Mümkün mü?
Sivilce izlerinin tedavisi, estetik cerrahi müdahalelerin içinde önemli bir yer kaplamaktadır. Gerçekten de bu tip sorunlar özellikle kadınlar için, önemli bir kozmetik problem haline gelebilir.
Detaylar için tıklayınız.

Lazer Epilasyon
Lazer epilasyon ile, dudak üstü 1- 2 dak., koltuk altları ise 3- 5 dak. gibi çok kısa sürelerde istenmeyen kıllardantemizlenir. Lazer epilasyon geniital bölgelere, hatta tüm vücuda aynı seansta uygulanabilir.
Detaylara için tıklayınız.


Üye ol | Hakkımızda | Yasal Bilgiler

Eğer herhangi bir sorunuz olursa, info@kozmodermo.com' a mail atabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Ana Sayfa: www.kozmodermo.com Copyright © 2010 - Dr. Şafak Metekoğlu - Dr. Canan Kozan Poyraz - Tüm hakları saklıdır.

Geri Dön